Mersin İftar Çadırı Kurulan Yerler 2016

iftar cadiri 2012Mersin İftar Çadırı Kurulan Yerler 2016, nerelerde iftar çadırı kuruldu, mersinde iftar çadırları nerede var,

Mersin’de her yıl olduğu gibi bu yıl da 2016 mersin iftar çadırları, ramazan ayı için etrafımızda görüyoruz, Ramazan ayında onlarca, yüzlerce sayıya ulaşan iftar çadırlarında binlerce kişi iftarlarını açıp, Ramazan’ın anlam ve önemine uygun olarak kardeşlik duygusu içinde iftar sofralarını doldurmaktadır.

Mersin’de iftar çadırı kurulan yerler 2016 nerededir ?Hangi ilçelerde iftar çadırı kurulmuştur, iftar çadırı kurulan yerleri sizlerle paylaşmak istedik.

Sizler de etrafınızda görmüş olduğunuz iftar çadırlarını bu sayfanın altında yer alan yorum alanından bize yazarak, birkaç kişinin karnının doymasına vesile olabilirsiniz.

İftar çadırının adresini tarif ederken, ilçe ve yakınında herkesin bildiği bir yer olmasına dikkat ediniz.

 

Geçen yıl İftar Çadırı Kurulan Yerler ; Eyüp Aygar Anadolu Lisesi bahçesi, Ersoy İlköğretim Okulu bahçesi, Mersin Ticaret Meslek Lisesi bahçesi.

Olmak üzere buralarda geçen yıllarda iftar çadırları kurulmuştu.

Bu yıl hangi ilçelerde nerede iftar çadırı kuruldu, lütfen yorumlarınızla etrafınızdaki iftar çadırlarını tarif ederseniz, birkaç kişinin karnının doymasına vesile olabilirsiniz. Hayırlı Ramazanlar.

3 Yorum var

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir