Türk Telekom Akşam 7 den Sabah 7 ye Ev ve Cep Telefonları Aramak Bedava Kampanyası

turk telekomTürk telekom’dan devrim niteliğinde bir kampanya, milyonlarca Türk telekom kullanıcısının faydalanması için türk telekom çalışmaya devam ediyor, akşam 7 den sabah 7 ye kampanyası tüm ev telefonlarıyla konuşmak ücretsizdi, şimdi de tüm cep telefonlarını aramak bedava,Türk telekom kampanya böyle yapılır diyerek vatandaşların ilgisini ve beğenisini çekmeye devam ediyor.

Türk Telekom Akşam 7 den Sabah 7 ye Ev Telefonlarını Aramak Ücretsiz Kampanyası Devam Ediyormu ?

Türk telekom Akşam 7 den Sabah 7‘ye tüm sabit hatları aramak Bedava, kampanyasını 2010 yılı başından itibaren devam ettiriyordu, kampanya halen (11 nisan 2013) devam ediyor.

Kampanyaya katılmak için herhangi bir ücret ödemek gerekmiyor, evrak veya herhangi bir koşul gerekmiyor.  Akşam 7 den sabah 7, ye tüm sabit hatlara 3000 (3 bin) dakika bedava konuşma kampanyası kalıcı hale geldi, türk telekomdan yapılan açıklamaya göre bu kampanya geçici olmaktan yani kısacası kampanya olmaktan çıktı, türk telekomun bir hizmeti haline geldi.

Türk Telekom Akşam 7 den Sabah 7 ye Cep Telefonlarını Aramak Ücretsiz Kampanyası

Türk telekom dan yapılan açıklamaya göre ;

8 Nisan 2013 – 1 ,Temmuz 2013 dönemi boyunca akşam 19.00 sabah 07.00 saatleri arasında yurtiçi cep telefonlarını aylık 1.000 dakikaya kadar bedava arayabilecekler.

şeklinde açıklama yapıldı buna göre kampanya 8 nisan 2013 de başlamış ve 1 temmuz 2013 tarihinde sona erecek.

Türk telekom birbirinden güzel kampanyalarla konuşmaya konuşturmaya devam ediyor.

Etiketler:
25 Yorum var

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir