Sizden Gelenler

1. 2. ve 3. Lig Futbolcu Maaşları Nekadar ?

Soru : Ben amatör ligde oynuyorum maç başına 250 lira para alıyoruz kazanırsak değişiyor, 1.2.ve 3. ligde top oynayan abilerimiz kaç para maaş alıyor, performansa göre değişiyo onu biliyorum ama yine de ortalama bişey olması lazım yani aylık 3,4 milyar oluyo mudur ?

Cevap : 3.ligde oynayan bir futbolcunun aldığı aylık ortalama para tabi bu performansa göre farklılık gösterir biz size ortalama yuvarlak bir cevap vermek istedik, 3. ligde aylık 2 ile 3 bin lira arası birşeydir.

2. ve 1. lig takımlarında bu miktar daha da artacaktır.

Bu yeterli değilmi ? BURAYA tıklayarak sorunuzu sorabilir hemen cevap alabilirsiniz.

43 Yorum Yazılmış

  1. Ben yeni bir kaleciyim ama ben daha herhangi bir takıma gitmedim.Ben mesela 3.lige gidersem aylık kac tl alırım

  2. Kolay gelsin.Ailesel sebeplerden dolayı daha önce lisansımı çıkarmadım.96 doğumluyum bu sene Süper amatörde bir kulüpte oynayacam inşallah.İlk defa lisans çıkacak o kulüptede para alabilir miyim ? Ortalama ne kadar alabilirim acil cevap verir misiniz

  3. 1. Amatör ligde oynayan gökspora başlıycam kısmetse simdi para için geliyo dememesi için hocaya soramiyorum aylık ne kadar alırım?

    1. Tabiki yüksel e bilir ama biraz zor önce kendi şehrinde kazanıp Bölgesel amatör ligi kazanıp çıkması lazım orada da 12 grub var toplam 244 takımdan sıyrılıp çıka bilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir