Televizyon

Esra Erol Evlen Benimle Kayıt, Başvuru, Talip Ol, Atv

Esra Erolla Evlen Benimle programı kayıt, talip ol, program web sitesi, esra erol başvuru, esra erolla evlen atv başvuru,telefon numarası,

Esra Erolla evlen benimle programı yeni sezonda yine çok hareketli yine çok evlendiren bir program olacak, evlendirme programları denilince akla ilk gelen isim olan Esra Erol yeni sezona 17 eylül 2012 tarihinde başlayacak.

Esra erolla evlen benimle 17 eylül pazartesi günü başlayacak yine yeni sezonda atv ekranlarında olacak olan programa başvurular alınmaya başladı bile.

Esra Erolla evlen benimle programına yeni sezon başvurularınızı yazının devamında yer alan linke tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Esra Erolla Evlen Benimle 2012-2013 sezonu başvuru yap

86 Yorum Yazılmış

  1. ben ferhat miran 1.85 boydayım kilom 75 esmerim kahverenkli gözlüyüm geleceyim parlak evim var arabam var belediyede calışiyorum inşaat müh.
    kafama göre bulamiyorum inşallah bana yardimci olursunuz sizden cvp beklıyorum
    ben diyarbakırda oturuyorum ve d.bakırlıyım

  2. 1952 doğumlu emekli öğretmenim,Ankara oturmaktayım.Evim ve yazlığım,emekli maaşım var.İki çoocuk babasıyım.Yalnız yaşıyorum.Evlenmek istiyorum.

  3. Esra abla ben mustafa kütahya merkezden 23 yasindayim bir evim bir araban var mesleğin kasaplik 18 ile 22 yasinda bayan ariyorum mümkünse çocuğu olmayan ve hic evlilik yapma mis birisini ariyorum yardimci olursaniz sevinirim

  4. Esra abla ben Süleyman yılmaz programınıza gelmek istiyorum ama beni kimse beğenmez diye düşünüyorum buda beni engelliyor ister istemez bana yardımcı olur musunuz evlenmek istiyorum artık sorumluluk sahibi olmak istiyorum.

  5. merhaba 34 yashidaeim irandan tebrizdan bashvori yapeyorom bir evlilek yapdim cocoum yok ve hakan beyh talibim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir