Haberler

İmam, Müezzin, Müftü Maaşları 2013-2014

cami-ramazan-orucİmam maaşları, 2013-2014, müezzin maaşları, kuran kursu öğreticisi maaşları, müftü maaşları, il müftüsü kaç para alır, cami imamı kaçpara maaş alır, cami imamı nasıl olunur, cami imamı olmak için ne gerekir, 

 

2013 yılında zamlı olarak belirlenen ve diyanet.gov.tr den, resmi olarak duyurulan yeni imam müftü müezzin ve diğer cami görevlilerinden diyanet işleri başkanına kadar tüm çalışanların maaşlarını bu yazıda bulabilirsiniz.

Zamlı olarak belirlenen imam, müezzin ve diğer maaşlar, sizlerle.

 

diyanet maaslari

5 Yorum Yazılmış

  1. Bu dünyada önemli olan para kazanmak değil.Manevi nur kazanmak nazım imamlık en iyi iş bence.Çünkü hem manevi hemde maddi kazacı var.

  2. Ona para kazanmak demeyelim zaruri ihtiyaçlarının giderilmesi için bir miktar bedel diyelim.
    çünkü verilen maaş ortada büyük birşey vermiyolar zaten. Bence ödenen rakam az bile bir camii imamı maddi olarak sıkıntı çekerse cemaate nasıl irşat ta bulunacak? halbuki osmanlı ecdat zamanında böylemiydi. en geniş imkanlar hocalara sağlanıyordu. sonnrada 26milyon kilometrekareyi fethediyolardı. çünkü hayatın ekseninde din vardı.

  3. bu dünyada imamlık gibi bir güzel meslek yok hem dini vazifeni yaparak hemde para kazanıyorsun gerçekten yapılacak en güzel mesleklerden bir tanesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir