Oyun

Metro Last Light Hataları Çözümleri 2013-2014

metro last lightEnçok merak edilen oyunlardan birisi olan Metro Last Light oyunu oyunseverleri çok fazlasıyla meraklandırsa da artık net olarak çıkış, tarihi açıklandı.

Oyunu uzun süreden beri oyunseverler bekliyor uzun bir bekleyişin ardından doğrusunu söylemek gerekirse bukadar beklemeye deyecek gibi görübüyor, alt kısımda yer alan oyun videosundan da anlaşılacağı gibi oyun oldukça başarılı ve tek kelime ile harika görübüyor.

Metro Last Light oyununda karşılaştığınız hataları buradan, yazarak çözüm bulabiliriz değerli arkadaşlar, oyun içinde yer alan bazı sorunlar ve sistem hataları ile karşılaşabilirsiniz, bu sayfadan yazabilirsiniz.

Metro Last Light çıkış tarihi : 17 Mayıs 2013

Yabancı birçok forumda oyunun, çıkış tarihinin daha erken olabileceği hatta 10 mayıs 2013 olarak yazılıyor bilgiler ne derece doğru bilmiyorum ancak, asılsız bir paylaşım olduğunu da düşünmeyerek kararı size bırakıyorum değerli oyunseverler.

Metro Last Light oyunu görüntüleri

Metro: Last Light Oyundan Video

Oyun içinde aldığınız hataları bize yazın hemen çözüm bulalım

Aldığınız hataları yazmak için [ Tıklayın ]

84 Yorum Yazılmış

  1. 2metro 2033 redux e girdimdede last lıght redux e girdim zaman insanlar,silahlar ve yaratıklar gözükmüyor oynun istenen özeliklerinide pcim taşıyor napmam gerek ekran kartım ise intel hd graphics family

  2. ilk oyunun açılış sinematiğinde izlememek için e ye basıyorum oyundan çıkıyor ve hiç bir tepkime yok

  3. Oyunda hiçbir karakter gözükmüyor ve silahlarında neredeyse yarısı yok.Oyun tamamen orjinal steam den aldım lütfen yardım edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir