Mobil dünya

Nokia Dan İphone a Rehber Aktarma Nasıl Yapılır ?

Son zamanlarda yeni çıkan birçok akıllı telefondan bir tanesi sizdeyse ve eski telefondan yeni telefona rehber aktarma yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz değerli okurlar, bu yazıda sizlere nokia n96 dan iphone a nasıl rehberdeki tüm kartvizitlerin aktarılacağını anlatacağım, umarım size faydalı olurum. Sizler de sormak istediklerinizi bize alt kısımda yer alan yorum bölümünü kullanarak yazabilir sorularınızı sorabilirsiniz.

Nokia dan İphone a Rehber Bilgilerini Aktarma İşlemi

Nokia telefonunuzdaki tüm rehberi önce bilgisayara aktaracağız ardından İphone a aktaracağız öncelikle Nokia dan bilgisayara rehberi aktarmak için gerekli program Nokia PC Suite adından nokia nın resmi web adresinden indirebileceğiniz bir program. [Nokia Pc Suite indir]

Programı indirip kurduğunuzu varsayarak anlatmaya başlıyorum değerli okurlar.

nokia dan iphone rehber aktarma

Öncelikle bilgisayarımızla Nokia telefonumuzu birbirine bağlamak için 3 seçeneğimiz var birisi kablo ikincisi Bluetooth üçüncü ise kızılötesi.

Bilgisayara bağlayıp ileri ileri deyip senkronize ediyoruz.

nokia telefon rehberini pc ye aktarma

Senkronize ettikten sonra bu bilgileri bilgisayarınıza yedeklemişte olduk. Şimdi bu rehberdeki bilgileri iphone aktarmak için itunes adlı programı kullanarak iphone rehberi aktarabilirsiniz.

Sormak istediklerinizi yapamadığınız biryer olursa BURAYA tıklayarak bize sorabilirsiniz.

3 Yorum Yazılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir