Oyun

Oyunlarda 0xc0000022 Hatası Çözümü

crysis 3 hatalariArkadaşlar bir arkadaş crysis 3 oyununda 0xc0000022 hatası aldığını söylemiş, bende buradan sizlere bu hatanın çözümüyle ilgili bilgi vermek istiyorum umarım faydalı olur.

Bazı oyunlarda 0xc0000022 hatası veriyor, sadece crysis 3, oyunu için değil birçok oyun için bu hatayı alıyorsanız hangi oyunda alırsanız alın çözümü aşağıda yer alan çözümü yazmanız yeterli olacaktır.

0xc0000022 hatası çözümü

Hatanın sebebi antivirüs programınızdan kaynaklanıyor, eğer böyle bir hata alırsanız antivirüs programınızı deaktif duruma getirin bu hata gidecektir.

Halen düzelmezse, antivirüsü kaldırın, ve oyunu tekrar kurun.

Halen sorun devam ederse bize yazmak için [ Tıklayın ]

44 Yorum Yazılmış

  1. iyi akşamlar arkadaşlar sizleri bilmem ama ben antivirüs programımı kapatmama rağmen aynı hatayı alıyordum.Antivirüs programını açtım karantina bölümüne giriş yaptım karantinaya alınmış oyunla ilgili 2 adet dosya gördüm ve 2 dosyayıda seçtim ve onar dedim.Arkasından hariç tutulanlar bölümüne girip oyun dosyasını hariç tutulması için seçtim.ve oyunumu oynamaya devam ediyorum sizde nasıl olur bilmiyorum.Bilgilendirmek adına yazdım herkese saygılar.

  2. kardeş antivirüs programı bu hatayı veriyor desem.
    ha bide media get ten alıyorum cevabı e-postaya yollarsan sevinirim çünkü bu internet sitesine bir daha ne zaman girerim bilmiyorum.

  3. Masaüstündeki ”Yönetici olarak” çalıştırdığım oyun kısayolları da bu hatadan dolayı açılmıyor(0xc0000022).Oyunun kurulu olduğu klasörden de açmayı denedim ama olmadı.Lütfen yardım edin.

  4. Kardeş Win10 Pro kullanıyorum çoğu oyunum bu hatadan dolayı açılmıyor.ESET Smart Security 9 kullanıyorum.Nasıl kapatabilirim?

  5. antivirüs programı yok ilk başta dlleksik dedı onu yukledım sonra bu hata çıktı onardım bişey değişmedi

  6. kardeşim antivürüsü kaldırdım yine aynı hatayı alıyorum Bu nasıl bi sorundur arkadas bi bizde cıkıyo anasını satıyım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir