Oyun

Setup was not completed Please… Pes 2015 Kurarken Hata Alıyorum

soruSetup was not completed Please correct the problem and run setup again decompression failed with error code – 12 hatası çözümü nedir, pes 2015 oyunu kurarken bu hatayı alıyorum çözümü için ne yapabilirim ?

Soru : Pes 2015 oyununu satın aldım oyunu kurarken böyle bir hata ile karşı karşıya kaldım ve çözümüne dair en ufak bir bilgim yok, Setup was not completed Please correct the problem and run setup again decompression failed with error code – 12 hatası pes 2015 bunun için ne yapmama gerek oyunu normal bir şekilde kurup oynamak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Cevaplandı :

Bu oyun için değil ama yıllar önce aynı hatayı bende aldığımı çok net hatırlıyorum, hatta oyunu yüklerken 2 seçenek sunuyordu evet ve hayır olarak, eğer size 2 seçenek sunuyorsa hayır demeniz gerekiyor, seçenek sunmadan direk hata verip yükleme iptal oluyorsa oyunun setup dosyalarını değiştirmenizde fayda var.

Orjinal dvd lerde bu şekilde hatalar çok nadiren görülür, satın aldığınız yere danışabilirsiniz.

 

6 Yorum Yazılmış

  1. arkadaslar oyunu kuracagınız yeri değiştirin. direk c ye kurun ya da masaüstüne kurun. nasıl istiyorsanız. o zaman halletmiş oluyorsunuz

  2. bu sorun bende de var, önceki pes sürümlerinde hiç böyle bir hata almadım ilk kez bu uyarı ile karşı karşıyayım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir